ИндексВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеПотребителиПотребителски групиВход

Share | 

Чепай и Петка

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
petar
Модератор
Модератор

Брой мнения : 142
Registration date : 02.09.2007

ПисанеЗаглавие: Чепай и Петка   Чет Окт 04, 2007 8:53 pm

Чапай и Петка препускали на конете - гонели ги белите. Качили се на едно дърво, белите спряли отдолу. Петка шепне: - Не издържам, ще се пусна! - Трай, бе! Ще ни видят! - Е, дай поне конят да пусна!

Чапай кандидатства във военна академията. Когато се върнал, Петка го попитал: - Приеха ли те? - Не. Зададоха ми следната задача: "На колко е равно 0.5 плюс 0.5?". Много добре знам, че е равно на литър, но как да го изразя математически, не знам!

В казармата учат Чапай и Петка да скачат с парашути: - За да се отвори парашутът, ще дръпнете въженцето от дясната страна. Ако не се отвори, ще дръпнете резервното въженце от ляво. Когато кацнете, ще ви чака джип, които ще ви откара в поделението. Скочили двамата. Дръпнали дясното въженце - парашутът не се отворил. Дръпнали лявото - пак нищо. Чапай казал: - Лъжци! Бас държа, че и джип не са ни изпратили!

Плуват Чапаев и Петка по голямата река Урал. Гребат с последни сили, а Чапаев държи куфар. - Василий Иванич - вика Петка - хвърли куфара, ще се удавиш! - Не мога, Петка, в него са картите на дивизионния щаб. И двете тестета...
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя

Чепай и Петка
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1